Wyniki konkursu na film dokumentalny

Autor:
Bez kategorii
01 Wrz 2018
Brak komentarzy

Wszystkie nadesłane prace obejrzeliśmy w skupieniu. Zdarzało się, że chichotaliśmy, czasem się zamyślaliśmy, chrupaliśmy solone orzeszki, piliśmy kakao i inne napary na zatkany nos. Na koniec seansu jury podjęło dyskusję. Była krótka. Padły 3 typy. Potem głosowanie i tym oto sposobem doszliśmy do punktu, w którym jesteśmy teraz i którym się z Wami dzielimy, gdzie spotykają się ścieżki Józefa K., z każdym kto na ten wpis trafia i patrzymy na siebie jak gwiazda na gwiazdę w przeogromnym kosmosie. Rozlałem się. Do sedna.
„Ostatni Junak” ujął nas głównie tematyką. Sprzęgło się kilka kluczowych zalety w tej pracy. Dobre ujęcia, w minimalnym czasie ujęte to, co kluczowe. Jedna osoba z jury, aż się popłakała ze wzruszenia, że są tacy ludzie, jak przedstawieni bohaterowie. Gratulacje dla autora właśnie za ten efekt.

Ostatni Junak to krótkometrażowy film dokumentalny o miłości z motocyklami w tle. Reżyserem jest Mikołaj Janik, młody twórca z Wadowic, absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Medioznawstwa specjalizacji Dokumentalistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Żyjący w Czechowicach-Dziedzicach bohaterowie filmu Gosia i Krystian udowadniają, że da się jechać szybko nawet po bardzo krętej drodze. Scenariusz i reżyseria: Mikołaj Janik Zdjęcia: Wiktor Owłasiuk Sprzęt: Cinerental Postprodukcja dźwięku: NoNagram studio Muzyka: Plagiat199

Brak komentarzy